23.04.2018
ROMET WCHODZI W SEZON Z ZUPEŁNIE NOWĄ ODSŁONĄ TEAMU

Romet Factory Team to aktualnie 70 osób ścigających się  na co dzień w takich dyscyplinach jak MTB, Szosa, Triathlon, Enduro i DH. W rozpoczynającym się sezonie zawodnicy będą walczyć o sportowe laury w zawodach krajowych i międzynarodowych, natomiast podczas treningów i przygotowań do wyścigów przetestują na sportowym poligonie znaczną część rowerów należących do kolekcji.

05.10.2017
FINAŁOWE ROZSTRZYGNIĘCIA W PUCHARZE POLSKI XC MTB

Końcówka sezonu daje się mocno we znaki mimo to Maciej Jeziorski nie zwolnił tempa zza kierownicy swojego Rometa Monsuna! Nasz zawodnik rewelacyjnie pokonał dwie finałowe edycje Pucharu Polski Cross Country MTB, dzięki czemu w klasyfikacji generalnej cyklu ostatecznie uplasował się na doskonałym 2 miejscu. Finał sezonu to również zwycięska batalia o miano Mistrza Mazowsza 2017.

20.09.2017
ROMET FACTORY TEAM W CZOŁÓWCE MISTRZOSTW POLSKI W MARATONIE

Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB 2017 są za nami! Zawodnicy rywalizujący o miano najlepszego w kraju w Wałbrzychu zmierzyli się z górską trasą prowadzącą ścieżkami Chełmca oraz masywu Trójgarb. Techniczne szlaki we wcześniejszych latach gościły już kolarzy górskich i znane są z wysokiego poziomu trudności.

07.09.2017
PRACOWITA KOŃCÓWKA SIERPNIA

Maciej Jeziorski kontynuuje program zagranicznych startów. Końcówka sierpnia okazała się wyjątkowo pracowita. Nasz zawodnik zaliczył austriacki wyścig XCO UCI C2 „Rund um den Roadlberg” oraz finałową edycję Pucharu Świata Cross Country MTB rozegraną w Val di Sole! 

21.08.2017
MISTRZOSTWA EUROPY MTB 2017

Za Maćkiem Jeziorskim i Bartkiem Janowskim dwie najbardziej prestiżowe imprezy z kalendarza startów Romet Factory Team 2017 – Mistrzostwa Europy Cross Country MTB oraz w Maratonie MTB. Tegoroczne mistrzostwa kontynentalne rozegrano na niezwykle wymagających trasach, o czym osobiście przekonali się nasi zawodnicy!