Starsze Nowsze
18.10.2017
OFFROAD & FUN ROŚNIE POPULARNOŚĆ PIT-BIKE’ÓW!

Motocykle te zostały stworzone, by czerpać maksimum przyjemności z jazdy. Prosta i niezawodna konstrukcja, to przekładająca się na niezrównaną poręczność niewielka waga i długi okres bezobsługowej zabawy. RMT Racing przedstawia serię cieszących się stale rosnącą popularnością offroadowych „pit-bike`ów”.

06.10.2017
ROMET CLASSIC CAFE’ RACER RAPORT Z JAZDY

Magazyn Motocykl, który testował ostatnio tę maszynę, podkreśla, że Cafe’ Racer ma klimat i nikt nie przejdzie obojętnie obok tego Rometa.

03.10.2017
TEST ROMET ASPRE 2018

Jak podsumowuje magazyn Bike, który przetestował niskobudżetowego gravela Aspre z najnowszej kolekcji: Nowy Aspre Rometa pokazuje, że można zbudować zgrabny rower z użyciem  prostszych komponentów, o ile tylko będą tworzyć spójną całość.

28.09.2017
Testy ROMET ADV 125FI PRO

Każda podróż ma swój początek, a idealnym motocyklem na jej rozpoczęcie jest ADV 125FI pro – jedna z tegorocznych nowości w tej klasie. To właśnie on został przetestowany w najnowszym wrześniowym wydaniu MotoRmani oraz październikowym Świecie Motocykli.

22.09.2017
NAGRODA BIKE AWARD 2017 W KATEGORII DESING DLA GRAVELA NYK Z NOWEJ KOLEKCJI ROMETA

Model z najnowszej kolekcji rowerów Romet 2018 otrzymał nagrodę BIKE AWARD w Kategorii Desing! Jaki jest Nyk wyróżniony tą prestiżową nagrodą branży rowerowej? To gravel o szerokim zastosowaniu od dróg asfaltowych po leśne ścieżki.

Starsze Nowsze