Starsze Nowsze
24.11.2017
ROMET SUPERBRANDS POLSKĄ MARKĄ 2018
TO WYNIK KONSUMENCKIEGO BADANIA SIŁY MARKI

Marka Romet w wyniku największego w Polsce konsumenckiego badania siły marki otrzymała dwa tytuły: Superbrands oraz Superbrands Polska Marka 2018. O przyznaniu tytułów zdecydowali konsumenci w ramach największego niezależnego badania marek w Polsce, po raz pierwszy w tym roku to od nich w 100 % zależała ocena. Najważniejszym kryterium branym pod uwagę było polecenie marki, które wyraża zaufanie a produkty  doceniane są za wysoką jakość.

24.11.2017
Moc prezentów

18.10.2017
OFFROAD & FUN ROŚNIE POPULARNOŚĆ PIT-BIKE’ÓW!

Motocykle te zostały stworzone, by czerpać maksimum przyjemności z jazdy. Prosta i niezawodna konstrukcja, to przekładająca się na niezrównaną poręczność niewielka waga i długi okres bezobsługowej zabawy. RMT Racing przedstawia serię cieszących się stale rosnącą popularnością offroadowych „pit-bike`ów”.

06.10.2017
ROMET CLASSIC CAFE’ RACER RAPORT Z JAZDY

Magazyn Motocykl, który testował ostatnio tę maszynę, podkreśla, że Cafe’ Racer ma klimat i nikt nie przejdzie obojętnie obok tego Rometa.

03.10.2017
TEST ROMET ASPRE 2018

Jak podsumowuje magazyn Bike, który przetestował niskobudżetowego gravela Aspre z najnowszej kolekcji: Nowy Aspre Rometa pokazuje, że można zbudować zgrabny rower z użyciem  prostszych komponentów, o ile tylko będą tworzyć spójną całość.

Starsze Nowsze