30.04.2015
TOP 10 NAJLEPSZY EKSPORTER W RANKINGU RZECZPOSPOLITEJ

Z dużą satysfakcją informujemy, że Arkus & Romet Group otrzymała nagrodę “ Orzeł Eksportu” w kategorii najlepszy eksporter, przyznaną w rankingu Dziennika Rzeczpospolitej. Jak zaznaczają laureaci nagrody chcąc skutecznie działać na rynku międzynarodowym, firmy muszą się wykazać nowymi pomysłami. Trzeba postawić na innowacyjność. Tylko bogate portfolio produktów najwyższej jakości pozwala dziś wyróżnić się na tle innych dostawców.

23.03.2015
Gazele Biznesu dla Arkus & Romet Group

Dziennik Puls Biznesu poinformował w najnowszym rankingu ekonomiczno-gospodarczym polskich przedsiębiorstw, że firma Arkus & Romet Group należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona, najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Ta ważna kategoria biznesowego wyróżnienia odzwierciedla wynik ekonomiczny, silną pozycję gospodarczą na rynku, dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstwa.

20.03.2015
Nowości marek Romet, Keeway i Hyosung podczas targów Motor Show.

Romet podczas tegorocznych targów Motor Show, zaprezentuje najnowszą kolekcję skuterów i motocykli marki Romet oraz motocykli marki Hyosung i Keeway których jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Wśród nowej kolekcji Rometa zobaczymy największy  na rynku wybór motocykli o pojemności 125ccm .Zobaczmy jakie nowości zaprezentuje Romet Motors podczas Motor Show.