Starsze Nowsze
15.04.2019
Pony Mini 50 - Godny następca kultowej motorynki

Romet Pony Mini 50 to zdecydowanie najciekawszy i najbardziej stylowy motorower na polskim rynku. Klasyczne kształty, przywodzące na myśl jednoślady sprzed lat, zgrabnie łączą się z technologią, która pozwala spełniać najnowsze normy homologacyjne.

03.04.2019
Romet Valentine 50 – połączenie idealne technologii i designu.

Neoklasycznie linie nadwozia, eleganckie chromowane dodatki i wykończenie z dbałością o detale, tworzą niepowtarzalną, nostalgiczną i zarazem świeżo wyglądającą całość. Taki jest właśnie Romet Valentine 50, czyli stylowy i unikalny na rynku skuter, który łączy w sobie to co najlepsze w wyrafinowanym designie oraz nowoczesnej funkcjonalności współczesnych jednośladów.

28.03.2019
Nie stój w korkach, przesiądź się na motocykl 125!

Ruszyła druga część akcji promującej szybki, skuteczny i wygodny sposób na sprawne poruszanie się po zatłoczonych ulicach w dużych miastach. Celem  kampanii  jest promowanie motocykli o pojemności 125 ccm, dostępne dla posiadaczy prawo jazdy kategorii B.

27.03.2019
Bestseller ZXT 50 w nowej odsłonie

Romet ZXT50 to jedna z tych maszyn, które urzekają swoją funkcjonalnością i prostotą obsługi. Już w momencie wprowadzenia na rynek ten pojazd zaczął cieszyć się ogromną popularnością. Teraz fani tego modelu mają jeszcze więcej powodów do radości, bo w nowej, odświeżonej odsłonie prezentuje się jeszcze lepiej.

25.03.2019
ROMET FACTORY TEAM wchodzi w nowy sezon z setką zawodników

W 2018 roku Romet Factory Team wystartował 295 razy. Zespół zawodników przejechał łącznie 13.424 km – czyli odległość jaką możemy przebyć z Polski do Australii oraz pokonał 302.180 metrów w pionie – czyli ponad trzy razy wjechał i zjechał z Mount Everest. Znakomite przygotowanie do sezonu przełożyło się na zajęcie przez zawodników 166 miejsc w Top 3. W rozpoczynającym się sezonie zawodnicy będą walczyć o sportowe laury w zawodach krajowych i międzynarodowych, a podczas treningów i przygotowań do wyścigów przetestują na sportowym poligonie znaczną część rowerów należących do kolekcji marki Romet. Jak będzie wyglądał sezon 2019 w Romet Factory Team i dlaczego tak niezwykle ważny w osiąganiu sukcesów sportowych przez Team jest niezawodny i wytrzymały sprzęt rowerowy?

Starsze Nowsze