20.07.2018
ULTRA BIKE MARATON

To była piękna sobota w wykonaniu naszego teamu w Szklarskiej Porębie podczas ULTRA BIKE MARATON. Drużynowo w kategorii muszkieterów wywalczyliśmy 3 miejsce.

06.07.2018
Bike Adventure – 4 dniowa etapówka sukcesów.

To były dla zawodników Romet Factory Team 4 dni intensywnej jazdy i zwycięstw . Efekt: kilkanaście miejsc na podium w kategorii PAR i SOLO. 

26.06.2018
Wyzwanie dla najwytrwalszych – Mazovia 24h Marathon

Mazovia 24h Marathon to wyścig, który przyciąga grono najwytrwalszych zawodników. W tegorocznej edycji stanęło na starcie 170 rowerzystów gotowych do pedałowania non stop przez całą dobę.

24.05.2018
ROMET FACTORY TEAM NA BIKE MARATON

Romet Factory Team wszedł w nowy sezon z wartościowymi wynikami podczas Bike Maratonu. Co prawda każdy z zawodników miał ochotę na podium w Bike Maraton ale to udało się tylko czterem naszym zawodnikom.

 

16.04.2018
ROMET WCHODZI W SEZON Z ZUPEŁNIE NOWĄ ODSŁONĄ TEAMU

Romet Factory Team to aktualnie 70 osób ścigających się  na co dzień w takich dyscyplinach jak MTB, Szosa, Triathlon, Enduro i DH. W rozpoczynającym się sezonie zawodnicy będą walczyć o sportowe laury w zawodach krajowych i międzynarodowych, natomiast podczas treningów i przygotowań do wyścigów przetestują na sportowym poligonie znaczną część rowerów należących do kolekcji.